hostiko-header-icon01

Kontrol Paneli

hostiko-header-icon02

Linux Web Hosting

Limitsiz linux hosting paketlerimiz ile web sitesi barındırabileceğiniz %100 SSD hosting alt yapısına sahip barınma hizmetidir.

Linux Hosting; PHP Siteler, WordPress, Joomla, Opencart, PrestaShop ve Laravel siteleri için en uygun seçimdir.

hostiko-72-banner-img01
hostiko-video-icon01

Enterprise SSD

hostiko-video-icon02

DDR4 Bellek

hostiko-video-icon03

Intel Platinum Işlemci

hostiko-video-icon04

Sürekli Yedekleme

Plan ve Paket Fiyatları

hostiko-72-price-img01

Plan Mini

$
1
.99

/Aylık

Hosting Özellikleri

hostiko-72-price-img02

Plan 1

$
2
.99

/Aylık

Hosting Özellikleri

hostiko-72-price-img03

Plan 2

$
4
.59

/Aylık

Hosting Özellikleri

hostiko-72-price-img03

Plan 3

$
4
.59

/Aylık

Hosting Özellikleri

Linux Hosting Nedir?

Linux hosting, işletim sistemi Linux dağıtımlarından birisi olan ve site yayınlama ve barındırma özelliklerine sahip sunucudur. Linux’un birçok dağıtımı hosting sistemi olarak kullanılabilir ancak en popüleri Centos dağıtımıdır. PHP ile yazılmış internet siteleri, içerik yönetim sistemleri ve frameworkler için en iade seçimdir. Açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir hosting barındırma yazılımıdır. MariaDB ve MySQL veri tabanları, kullanılan en popüler veri tabanlarıdır. Linux hosting kontrol paneli ise Directadmin.

Güvenli Sunucu Platformu

Sunucularımızı sürekli izliyor ve olası problemleri önceden tespit edip engelliyoruz. Bu sayede aldığınız hosting hizmeti kesintisiz ve yedeklidir.

Tek Tıkla Script Kurulumu

Hosting hizmetiniz, güvenilir ve tüm dünyada yaygın olarak kullanılan Directadmin kontrol paneli ile kolaylıkla yönetilir.

7/24 Teknik Destek

Yardıma ihtiyacınız olduğu anda ticket sistemimizden 7/24 kesintisiz destek sağlanır

Ücretsiz SSL​

Google gibi arama motorları SSL hizmetini sıralama ölçütü olarak kullanır. Ücretsiz SSL hizmeti, sitenizin arama motorlarında yükselmesine yardımcı olur.​

Türkçe Directadmin

Hosting hizmetiniz, güvenilir ve tüm dünyada yaygın olarak kullanılan Directadmin kontrol paneli ile kolaylıkla yönetilir.

Ücretsiz SSL

Google gibi arama motorları SSL hizmetini sıralama ölçütü olarak kullanır. Ücretsiz SSL hizmeti, sitenizin arama motorlarında yükselmesine yardımcı olur.

Sıkça Sorulan Sorular

Ortak Yönleri: Her iki hosting çeşiti de HTML ve Flash çalıştırabilmektedir. Her ikisi de PHP üzerinde çalışabilir ancak PHP için en iyisi Linux diyebiliriz. MYSQL destekleri bulunmaktadır. E-mail hesabına sahip olabilirsiniz ve E-mail hesabınızı Outlook gibi mail araçlarında çalıştırabilirsiniz. Farklı yönleri: Windows hosting daha çok ASP tarzı programlarda çalışırken, Linux PHP tabanlı programlarda, sitelerde çalışır.

Linux hosting seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli değişkenler:

PHP Sürümü

Sistem CPU & RAM Kaynağı

Mevcut Yazılımınız ile Uyumluluğu

Kontrol Paneli

Disk & Trafik Özellikleri

Hayır, Linux hosting paketiniz teknik ekiplerimiz tarafından yönetilmektedir. Bu nedenle sunucu yönetimi hakkında herhangi bir bilgi sahibi olmanıza gerek kalmadan sitelerinizi yayınlayabilirsiniz.

hostiko-72-bf-img