hostiko-header-icon01

Kontrol Paneli

hostiko-header-icon02

SetCloud Promail Kurumsal E-Posta

  • %100 Yerli E-Posta
  • Mobil Dostu WebMail
  • Endüstri Standardı E-posta Güvenliği
  • Barracuda ESG Antispam ve Antivirus
hostiko-72-banner-img01
hostiko-baner-contact-us-iocn1

Barracuda ESG

hostiko-72-icon02

Ücretsiz temel destek

hostiko-72-icon01

100 GB’a varan kurumsal e-posta hesapları

hostiko-video-icon03

E-Posta kotası dolmadan otomatik bilgilendirme

Hızlı ve Güvenilir Kurumsal E-posta

Outlook, Thunderbird gibi e-posta istemcileri ile %100 uyumlu, yasal mevzuata uygun, Türkiye lokasyonlu sunucularda barındırılan kurumsal e-posta hizmetine, kullandığınız e-posta hesap başına ödeme yaparak en uygun fiyatlarla sahip olun
hostiko-72-price-img01

Plan Eko

Setposta Özellikleri

hostiko-72-price-img02

Plan Pro

Setposta Özellikleri

hostiko-72-price-img03

Plan Mega

Setposta Özellikleri

Setposta Kurumsal E-posta Hizmetini Güvenle Kullanın

KVKK ve Cumhurbaşkanlığı Bilgi ve İletişim Güvenliği Tebliği’ne uyumu nedeniyle 1 Temmuz 2020 tarihli yasa ile belirlenen kişisel, kurumsal ve hassas bilgi niteliğinde verileri sorunsuz ve güvenli bir şekilde kullanabilir, saklayabilir ve paylaşabilirsiniz. Ek olarak tüm belediyeler, vergi daireleri, daire başkanlıkları gibi tüm kamu kuruluşlarıyla güvenle yazışabilirsiniz.

Mükemmel bir işbirliği ve e-posta deneyimi: Setposta

Kara Listeye Düşmeden, Gönderdiğiniz tüm iletiler gelen kutusuna düşer. Setposta Size sorunsuz bir mail iletişimi sağlar
Virüs ve Spam'a Veda Edin

Barracuda E-posta Koruması, 13 e-posta tehdidi türünün tümünü engellemek için yapay zekayla birleştirilmiş güvenli bir e-posta ağ geçidi içerir ve ayrı e-posta ve veri koruma çözümlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Takım Çalışma Alanı

Müşterilerinizi, çalışanlarınızı, arkadaşlarınızı, ailenizi Takım Çalışma alanınıza dahil edebilirsiniz

E-Posta Uygulama Desteği

Outlook, Apple Mail, eM Client, Thunderbird ile tam uyumludur. Otomatik hesap kurulumu destekler.

Takvimleri ve fazlasını paylaşın

Kullanıcılar rehberlerini, takvimlerini, görevlerini ve notlarını kolayca paylaşabilir veya eşleştirebilirsiniz

Gelişmiş Webmail

E-posta, Rehber, Takvim ve daha fazlasına hem mobil cihazınızdan hem de tarayıcınızdan erişebilirsiniz. Setposta tamamen sezgiseldir ve kullanımı kolaydır

Görevler ve Notlar

Görev listesi oluşturun, teslim tarihleri ayarlayın, durumu ve ilerlemeyi takip edin, hatta görevlere öncelik verin

hostiko-lp-img

Ekonomik E-posta Servisi SetPosta Her Zaman Yanınızda

Kurumsal E-Posta Sıkça Sorulan Sorular

Setposta Kurumsal E-posta hizmetleri ile ilgili aklınıza takılan sorular ve cevapları
Promail, şirketimiz tarafından sağlanan güçlü, kararlı, kullanımı ve yönetimi kolay bir Kurumsal E-posta hizmetidir. Microsoft Exchange ve Google Suit gibi tanınmış ve pahalı servislerden daha kararlı ve daha ucuz olarak müşterilerimize sunduğumuz kurumsal e-posta çözümüdür. Promail ile paket özelliklerine göre birçok farklı özelliği bir arada kullanabilir, kişisel ajandanızı oluşturabilir, rehberinizi ve notlarınızı yükleyebilir ve takım sohbet gibi bir çok özelliğinden faydalanabilirsiniz.
Setposta Kurumsal E-posta hizmetinde talep ettiğiniz takdirde tüm mailleriniz ücretsiz olarak Setcloud.com.tr ekibi tarafından taşınmaktadır. Bu işlem için satın alma işleminden sonra taşınacak mail ve şifre listesini destek talebi üzerinden bize iletmeniz yeterlidir. Teknik ekibimiz sizinle görüşerek en müsait anda taşıma işlemini başlatacaktır.
Evet, IMAP desteği olan herhangi bir sağlayıcıdaki e-postalarınızı Setposta Kurumsal E-posta hizmetinize sorunsuz taşıyabilirsiniz.
Setposta Kurumsal E-posta hizmetinizin kullanım miktarını öğrenmeniz elbette ki mümkündür. Kurumsal E-posta yönetim paneline giriş yaptığınızda üst menüde bulunan raporlar sekmesine geçiş yapın. Daha sonra sol menüde bulunan disk kullanımı kısmından Promail Kurumsal E-posta hizmetinizin kullanım miktarını öğrenebilirsiniz.

Gelen filtrelemeyle spam ve kötü amaçlı yazılımları durdurun
Kullanıcılarınızı ve işletmenizi kötü amaçlı yazılım ve spam gibi toplu tehditlerden koruyun. Barracuda, virüs taraması, spam puanlaması, gerçek zamanlı amaç analizi, URL bağlantı koruması, itibar kontrolleri ve diğer teknikleri kullanarak teslim edilmeden önce her e-postayı ön filtreden geçirir.

Küresel 7×24 tehdit operasyon merkezimiz Barracuda Central, tüm saldırı vektörlerindeki yeni tehditlere karşı interneti sürekli olarak izliyor ve bu istihbaratı e-posta filtreleme teknolojisine besliyor.

Her e-postadaki her tıklamayı koruyun.
Saldırganlar, virüs saldırıları başlatmak, bilgisayarlara kötü amaçlı yazılım indirmek ve kullanıcıları kötü amaçlı web sitelerini ziyaret etmeleri için kandırmak için kötü amaçlı URL’ler kullanabilir. Kötü amaçlı URL’leri veya ekleri anında önleyerek, tespit ederek ve kaldırarak kullanıcıların gelen kutularına güven duymasını sağlayın.

Barracuda, bir e-posta mesajındaki gelen yanıltıcı URL’yi otomatik olarak yeniden yazar ve tıklama anında URL’lerin ve alan adlarının gerçek zamanlı analizini gerçekleştirir. Kullanıcılar güvenli bir şekilde geçerli bir alan adına veya dolandırıcılık uyarısı veren Barracuda alan adına yönlendirilir.

 

hostiko-72-bf-img