hostiko-header-icon01

Kontrol Paneli

hostiko-header-icon02

Cloud Server Bulut Sunucu Servisleri

Tamamı SAS SSD’den oluşan HP Storage ile kurgulanmış sunucu mimarisi üzerinde hiper bütünleşik altyapı, genişleyebilir kaynak ve TL fiyatlandırma avantajına sahip cloud server ürünleri ile işletmenize güç katın.
hostiko-72-banner-img01
Cloud Server Nedir?

İşletmenizin ihtiyaçlarına göre ölçeklenmesine ve büyümesine yardımcı olmak için işlem gücü, veritabanı depolama, içerik teslimi ve diğer dijital operasyonları güvenli bir bulut altyapısında işletebilen, FULL SAS NVMe HP Storage donanım mimari üzerinde veri işleme, ambarlama, geliştirme ve uygulama barındırma gibi çok çeşitli iş yüklerine cevap veren yeni nesil sanal sunucu çözümüdür.

Üst Seviye Hizmet

%100 izole sanal sunucular, %99.9 uptime garantisi, modüler yapı, anında kapasite arttırma, işletmenize dedike cloud ortamı, 7 günlük yedekleme, dahili DDOS saldırı önleme hizmeti, Cluster Sunucular, Private Cloud, sanal sunucuya özel vlan, Statik Reel IP / Reverse DNS Kaydıi INtel Platinum işlemci, DDR4 bellek ve profesyonel destek hizmeti.

Cloud Server Bulut Teknolojisinin Avantajlarına Yakından Bakın

SetCloud, tamamı Türkiye’de yerleşik veri merkezleri üzerinden şifrelenebilen saklama ortamları ile %100 Kişisel Verilerin Korunması Kanununa tam uyumlu altyapılar sunar.
Kesintisiz ve Kararlı Altyapı

SetCloud Server alt yapısında kullanılan tüm sistemler (Hypervisor, depolama, network) tek noktadan yönetilir ve genişleyen kaynak gereksinimleri için eklenen her yeni node ile I/O, disk kapasitesi, işlem gücü eş zamanlı olarak arttırılarak kesintisiz ve kararlı bir sanallaştırma platformuna sahip olmanız garanti altına alınır.

Sınırsız Kaynak Özgürlüğü

SetCloud Server omurgasında kullanılan Hyper Converged teknolojisi ile klasik storage topolojilerine ihtiyaç duymayan, tamamı NVMe SSD disklerden oluşan All Flash mimarisi sayesinde veri depolamada sınırsız özgürlük ve esnekliğin konforunu yaşayın.

Kaynak Tabanlı Faturalandırma

SetCloud Server ile işletmenizin ihtiyaçlarına uygun kaynak planlamaları oluşturun ve yalnızca ihtiyacınız kadar ödeyin. Üstelik TL fiyatlandırma modeli ve taahhütsüz sözleşleşmeler ile maliyetlerinizi optimize ederken, esneklikten taviz vermeyin.

Hangi Kuruluşlar İçin Uygundur?

Cloud Server Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

“En iyilerin tercihi SetCloud ile işletmenizi buluta taşıyın!”

Cloud server Hizmeti, bulut bilişim teknolojisi ile büyük miktarlarda veri depolayabilen, yazılım hizmetleri sunan, iş süreçlerini ve işlemleri otomatikleştirerek kullanıcının istediği değişiklikleri yapması için yeterli özelleştirmeye olanak tanıyan online sunucu hizmetleridir.

SetCloud server hizmeti ile, herhangi bir donanım yatırımı yapmadan SetCloud’ın yüksek kapasiteli donanımlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca, güvenlik yatırımı yapmanız gerekmez. Bulut sunucularından; yüksek hızda, güvenli ve talep ettiğiniz kapasiteler ile hizmet alabilirsiniz. İstediğiniz takdirde, kaynak kapasitelerinizi artırıp, azaltabilir ve böylelikle ölçeklenebilir ve maliyet odaklı bir yapıya sahip olabilirsiniz. Ayrıca, SetCloud Sanal Veri Merkezi platformumuz ile bulut sunucu kaynaklarınızı; monitör edebilir, kapasite artış ve azaltma taleplerinizi gerçekleştirebilir, sunucularınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Bulut sunucu hizmetimizin kurulumu, satış ekiplerimizin teknik ekiplerimize bildirimi sonrası, sadece dakikalar sürmektedir.

SetCloud Kurumsal Satış ekibimiz ile irtibat kurmak için, aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.

hostiko-72-img02